RexDark

Proč se mému koťátku se zalíbilo na chodbě?

Ahoj,
Dnes,když jsem přišla domů,koťátko proběhlo dveřmi na uzavřenou chodbu.Chvíli jsme ho tam nechali,ale když jsme ho vzali zpět do bytu a zabouchli dveře,koťátko začalo mňoukat a chtělo na chodbu.Mám ho tam občas pustit(i když to by nejspíš potřebovalo víc než občas…) nebo ne a nechat koťátko,ať si zvykne?

Odpovědi
anonym

Musíš kotátko nechat doma musí si zvyknout na váš domov(tam kde je rodina).Udělejte mu třeba nakou kočíčí dráhu nebo si snim hrajte aby zapoměl na chodbu a moc mu tu chodbu nevistavovat aby tam nechodil spíš aby byl tam kde jste vim a po nákym týdnu zapomene kdyby si chtěl poradit díl můj email:odeta.for­mankova@seznam­.cz neboj nejsem uchyl ale měla jsem takové kotatko jako ty takže vím jak na to

dr.luha

Ahoj, musíš si zvyknout na to, že kočky mají svou vlastní osobnost a nenechají si nic přikazovat. I když má kočka jen omezený prostor, bude ho využívat dle své vůle. Např. několikrát ročně změní místo, kde bude spát.