Kat ka Suky

Ahoj,mám takovou otázku.

Ahoj,mám takovou otázku.Vytvořila sem si stránku na webnode,tam sem měla email pak sem zapoměla heslo.Já chci ty stránky smazat ale nepomatuji si na email ani na webnode heslo.Chtěla sem změnit heslo na seznamu,ale tam je k bud na sms mi ho pošlou (ale nemám tam na emailu uložený číslo atd..... CO MÁM DĚLAT???.

Odpovědi
Kelt

Ahoj, nejjednodušší je, když si vytvoříš novou stránku, třeba na seznamu, google a pořádně si zapíšeš všechny údaje , jako je heslo a přihlašovací jméno. Když nevíš tyto údaje, tak se na stránku nedostaneš a nebudeš ji používat a po nějaké době Ti to automaticky zruší. Já jsem to tak dělal, ale nemám zkušenosti s webnode, jestli se náhodou neliší od stránky seznamu. A pak existují stránky, kde Ti pošlou správné údaje, když něco náhodou zapomeneš. Když třeba zapomeneš heslo, tak ti někde pošlou toto heslo zpětně, když se přihlásíš svojím přihlašovacím jménem.