LuK4S3k CZ

Ahoj mám problém z pc nevíte prosím co s tím ?

Mám Grafiku : GIGABYTE HD 7750 Ultra Durable 2GB
Procesor : AMD A6 5400k
RAM : 4 GB

A když hraju Call of Duty 8 Modern Warfare 3 tak to jede čistě ale vždy se to potom na nějakém místě třeba na minutu sekne a dole na liště se napíše Ovladač zobrazení AMD driver přestal pracovat ale byl obnoven nevíte prosím co stím takový problém mám i u Crysis 2 jak musíte prohledávat ty trosky toho letadla tak tam se to vždy tak seká.
Už jsem zkoušel vyčistit chladič u grafiky i updatovat directx nic nepomohlo prosím poraďte.

PS : U jiných her to nedělá
Doplňuji:
arygnoc ovladač grafické karty mám nejnovější.

Nejlepší odpověď
arygnoc

skúste aktualizovať ovladač grafickej karty.

Další odpovědi
Funna

je to procesorem…prostě nestíhá…