smoulinkaq

Poradíte, jak vyřešit problémy s psaním na klávesnici? Více v popisu

Původní neotázka
Ahoj mam podsvicenu klavesnici GENIUS a na některých strankach když chci odepsat nebo

napsat dotaz mi to piše dohromady jinak mi to neděla problemy jenom na některých strankách papiry už od toho nemam. PORADTE DIK

Odpovědi
Bednaricek

S čím vlastně máte problém? Klávesnice píše na některých stránkách veškerý text dohromady? Na to se používá mezerník : ) * to je to velké dlouhé tlačítko. Pokuste se upravit slovosled – možná vám budu schopen poradit. Hezký den.