Danik2012

ahoj mam otazku jak se muzu na ten arciv od primi (play.iprima.cz) divat kdyz neziju v cechach ?

Nejlepší odpověď
briketka10

nemám tušení, nyní jsem se podívala například na díl seriálu Vraždy v Midsomeru a mohu ho shlédnout celý online..
i archiv FTV prima mi funguje bez problémů..
napište dotaz e-mailem, že máte problém s přehráváním archivu na provozovatele oni Vám odpoví, je tam na ně kontakt..
nebo jsou v nápovědě různé rady, když je problém s přehráváním..

Další odpovědi
pusinka50

?????? Jak nemůžeš dívat??? Na internetové jakékoliv stránky se můžeš dívat z celého světa. Nebo je špatně položená otázka, tak jí doplň

Johny_r

Nevím, jak to má vyřešen archiv Prima TV, ale je klidně možné, že je přístupný pouze z ČR. Pokud tomu tak je tak se prostě dívat nemůžeš. Jedině, že by ses připojila přes nějaký proxy server v ČR, ale obvykle se tím razantní sníží rychlost, takže sledovat video online se nedá.
Pokud má být přístupný odevšud, tak by chtělo specifikovat, co přesně nejde a jak se to chová.

pusinka50: Samozřejmě nemáš pravdu. Odkud stránka je nebo není přístupná je velmi snadno regulovatelné. Počínaje cenzurou internetu v Číně a konče třeba nemožností sledovat archiv BBC odjinud než z Británie.