Carrie

ahoj mám ostříhané vlasy na mikádo a cítím se sama sobě ošklivá…přijde mi že všechny hezký holky mýho věku mají vlasy

Doplňuji:
vím že bych vlasy pro rychlejší růst neměla žehlit a nic podobnýho ale vlasy se mi vlní a já pak vypadám ještě hůř

Nejlepší odpověď
Ella

no… ona většina žen má vlasy… s tím nic neuděláš :D
znám holky, které mají krátké vlasy a na vzhledu jim to naopak přidává, tak si nech narůst delší vlasy, když se s krátkými sama sobě nelíbíš… třeba se ti to bude líbit víc

Další odpovědi
quentos

neexistuje univerzální odpověď, museli bychom vidět fotku.
„Všechny hezký holky mýho věku mají vlasy“ není argument. Můžeš být zrovna typ, kterýmu mikádo hrozně sekne. Já měl pro něj kupříkladu vždycky slabost ;{)>

iaacek99

Sice většina holek má dlouhé vlasy, ale je s nimy naopak větší práce ;D krátké vlasy jsou také fajn… Nedívej se na sebe jako na ošklivou holku :))… zkus na sobě najít něco hezkého a to upřestnit ;)))… a neboj se, vlasy rostou celkem rychle :D