Ivos89

ahoj mam jeden malej problem ja kdyz zapnu notebook tak se mi zapne i stolni pc… da se to nejak vypnout?? diky

Nejlepší odpověď
badisko

Urcite amputovat si jednu ruku.....:) hele trochu to rozeber tva otazka mi moc smysl nedava..
Doplňuji:
tak si vypni hibernaci…a vypinej pc uplne…ja stejne nerozumim tve otazce i pres tve bajecne doplneni ktere melo byt tady a ne v nove otazce

badisko

mam tady 2 notebooky a jeden stolni kteri prve hibernuji a pri zapnuti jednoho z nich nse mi dalsi nespusti …:D