rita19999

Ahoj mám 13 a chcem sa obliekat podla štýlu scene lenže moja rodina a aj kamoši si myslia že to je EMO a že si budem rez

Chcem byt sceme ale mylia si to s EMO

Nejlepší odpověď
Drap

A jaká je otázka ?. Máme k vám zajet a vysvětlovat to tvému okolí ?

Další odpovědi
arygnoc

tak som naschvál čakal, lebo neviem, „vo co go“.
čo je to „scene“, čo je to „EME“?

Keď vyjdem s oranžovými slipami s modrými nafukovacími balónikmi na ulicu, môžem to označiť ako „arygnoc“?

A čo keď to urobím?
Doplňuji:
kua, a nehovorte mi, že nie som moderný!!!

iceT

Návod na použití
http://veverko­va.blog.idnes­.cz/c/28640/SCE­NE-GIRLS-Hloupe-holky-posedle-modou.html

kemo

Aaach jo,já fakt miluju tyto problémy náctiletých. Oblíkej si na sebe co chceš,chovej se jak chceš,ale hlavně bud svá a nesnaž se chovat podle nějakýho blbýho vzoru.