mary03

Ahoj má niekto skúsenosti s epidurálnym porodom ?A kolko to stojí?

KOLKO STOJÍ EPIDRÁLNA ANALGÉZIA?

Odpovědi
Efchen

nechoď do toho. Jsi pak strašně omámená a nemáš z toho nic. Sice necítíš bolest při porodu,ale nevnímáš pořádně ani zázrak,terý rodíš…

Dračice

nedělej to

Deli

Rodila jsem s epidurálem, ale jen proto, že jsem rodila císařským řezem. (V tomto případě ho hradí pojišťovna.) Aspoň takto jsem u toho chtěla být, mimčo vidět a pohladit si ho. Jinak jsem byla zklamaná, že to tentokrát nešlo přirozeně, jako prvně. Porod není horor, to bychom dávno vymřeli… Teď čekám třetí mimi a doufám, že si ho přivedu na svět sama, bez léků, sice v porodnici, ale prostě svými silami.