edik

Ahoj! Má můj druh odsouzený za napadení (24měsíců) nárok smět býti u porodu? Je v nejlehčím nápravném zařízení v ČR.Díky

Nezodpovědný otec!

Nejlepší odpověď
anonym

Narok ? Narok ne ,ale at si sam zkusi zazadat a uvidi. Zalezi asi i na tom , kolik ma jiz odsezeno a jak se tam chova. -iv-

Další odpovědi
terry

Pokud je tvůj druh natolik výbušný a agresivní, že někoho napadl z jakéhokoli důvodu (vždy se najde mírnější řešení, než je fyzický kontakt), nechtěla bych ho vůbec. Ani u porodu.
Sklony k agresivitě se dříve či později projeví i u bližních.
A jestli u porodu být může, zeptala bych se v právní poradně.

arygnoc

ať ho to ani nenapadne!

tom004

NE.

FikeCZ

Záleží na tom jak se chova,(sem sice muž ale mluvim jakože za rodici ženu),,Ja bych ho tam prostě nechtěl!Bal bych se že napadne třeba lekaře a vidět ho tam s poutami na rukach(aby nikomu nic neudělal)to by se mi taky 2× nelibilo :(

Deli

A Vy chcete mít u porodu kromě nezodpovědného otce ještě jeho bachaře???

Venka

Ve vězení má nárok akorát tak držet hubu, jinak nic.Je to trest a ne vycházkové oddělení. To by mohli chtít také jet domů na Vánoce, Velikonoce atp.Ne, že bych Vám to přála, ale prostě je to tak. Pouze návštěvy 1× za měsíc a po polovině trestu žádat o podmíněné propuštění.Tak vydržte.