llenicenecka

Ahoj,lidi prosím poradte mi a pomozte. :(Musím přijmout zhotovený zubní můstek???Nebo mohu reklamovat?

Nevzhledný zubní můstek

Nejlepší odpověď
fcoop

Zkuste to tady.

http://www.fe­rovanemocnice­.cz/pravni-poradna/reseni-sporu-29/n-nespravne-vyhot-177.html

Je tam spousta odkazů,mohla byste se tam najít.

llenicenecka

ahoj lidi,doufám že se k vám mohu připojit a žádat vás o radu a pomoc,jsem,již zoufalá .(( je mi 28 let a od dětství mám vybité horní 1,chrup mám i tak celkově křivý,tak jsem se před nedávnem rozhodla udělat rekonsrukci pusy :))po deseti letech jsem překonala svou panickou hrůzu ze zubaře a odhodlala se tam jít.Paní zubařka mi hned navrhla nahoru od 3 po 3 korunky z polokeramiky a pár bílých plomb,hlavně dopředu,tak mně nový úsměv vyjde cca 26tis.Což pro mně není zanedbatelná částka :(Vrchních 6 zubů mi totálně vybrousila a dostala jsem čep do dvojky.Ted je to skoro třetí týden,co vypadám jako piraňa,opatrně jím,aby se ty pahýly nezlomily a vůbec je to celkově škaredý pohled :( Provizorní můstek bych dostala,za 2500kč,takže jsem jej raději nechtěla.V pátek jsme byla na zkoušku můstku,ale jak jsem to viděla,tak jsem se rozbrečela a celej víkend mám z těch zubů noční můru.Samozřejmě jsem si je nenachala dát,a řekla,že se mi nelíbí,tak volala laborantku a ta,že je přes víkend zkusí trochu vylepšit.Barva byla bílá,jakou jsem si přála,ale jinak to byly veliké a dlouhé nudle,všechny stejného tvaru,nikomu v ordinaci ani ve vedlejší se nelíbily,ale laborantce nikdo nic neřekl,hold ruka ruku myje :(A to mi je naschvál dala zhotovit do jiné laborace,i když nevím proč :(Zítra tam jdu o5,ale bojím se šíleně zase toho vzhledu..prosím poradte mi,na co mám nárok?Zda musím přijmout ty nevzhledné zuby?Nebo můžu žádat jiné??Děkuji,Lenka

Sůwa

Mám za sebou podobnou anabázi, ale tady už se jednalo o celkem 11 zubů a zubařka mi nechala vytvořit sklokeramickou dlahovací protézu za 70 tis. Celý postup jsem si nechala fotit a výsledek se sem pokusím dát:
http://letecka­posta.cz/582527025
Na pohled je to docela hnusné, ale rozdíl mezi původními a novými zoubky je značný. Možná bys měla vzít zítra s sebou někoho odvážnějšího, kdo to se zubařkou vyřídí. Přeji hodně úspěchů 🙂 Sůwa

llenicenecka

Moc se omlouvám za překlepy,jsem z toho mimo :(