SisiGames

Ahoj lidi, nevíte proč mi nejde Minecraft? Prý mám něco s grafickou kartou, nevíte v čem by mohl být problém?

Prostě se mi to vůbec nechce načíst, můžu čekat třeba 5 minut a nic! Po dlouhém čekání tam naskočí okno, že to nejde spustit.
Doplňuji:
Minecraft nešel nikdy.

Nejlepší odpověď
badisko

[Computer System] Minecraft Systémové požadavky
Oficiální Vydavatel: Mojang
Vývojka: Mojang
Minimální systémové požadavky
Operační Systém: Windows XP/Vista/7
Procesor: Intel Pentium 4 @ 2.0 GHz / AMD Athlon XP 2200+
RAM: 1 Gb
Prostor na disku: 1 Gb free
Video RAM: 512 Mb
Video Karta: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Zvuková Karta: DirectX Compatible
Síť:
Direct X: 9.0c

No mas nainstalovanou JAVU a Direct X …pokud ne tak si to nainstaluj ..je taky moznast ..ze to grafika nestiha… ale to by jsi musela mit hoodne starou vykopavku…

Další odpovědi
anonym

Jak došlo k tomu, že Minecraft nejde? – nikdy nešel a nebo ´až´ nyní nejde?
😉
Pokud „máš něco s grafickou kartou“ jde buďto o špatný (či neaktuální) ovladač – tedy jej aktualizuj (nejlépe z webu výrobce grafiky) a nebo o výkonově nedostatečnou kartu (vyměň ji – nebo nehrej)…
___
Kdyžtak dodej podrobnosti – přesné znění chybové hlášky apod.
Doplňuji:
Nešel nikdy – tak se koukni na HW požadavky Minecraftu a ´zkonfrontuj´ je s výkonností své grafiky.
A jak píšu – pokud je nedostatečná, vyměň ji (příp. celý počítač, bylo-li by to výhodnější) a nebo nehraj.
😉

SisiGames

Právě, že on nešel vůbec! Ale zkusím to teda aktualizovat, díky moc :)