Avatar uživatele
DannyLove

Ahoj lidi nevíte jak se naučit dobře německy a anglicky?

je mi 13 let a chodím do 8 třídy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Nejdriv te musim moc pochvalit za tvuj vzneseny cil. V tvem veku to jeste pujde. Kup si 2 notysky(pro kazdou rec jeden) a zapisuj / uc se v kazde reci denne 10 slov---ty ale musis znat , jako kdyz bicem mrska. Nos je stale u sebe. Za rok to uz bude 3650 v kazde reci. Slovicka jsou tim nejdulezitejsim zakladem a ostatni uz pujde samo. Dale pak k tomu „dobre“: zabyvej se nejdriv ctenim (prvni rok), a az potom konverzaci nebo filmem. Musis mit zeleznou vuli…a ta se ti pak v zivote zase bude hodit…Takze pomalicku smerem k uspechu---a ten budes jednou mit. Mnoho stesti !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

už se to tu řešilo, stačilo si projít starší dotazy a neignorovat našeptávač http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+se+nau­%C4%8Dit+anglic­ky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Morčata331

ahoj mě je 12 a umím trochu anglicky
No můžeš se učit anglicky a německy na internetu je mnoha stránek
nebo někom chod na Němčinu nebo Angličtinu
Musíš si pořád opakovat slovíčka
Učit se každý den
Není to jednoduchý ale držím palce :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Mě pomáhá si číst něco, co mě zajímá, ale není přeložené do češtiny (potom tě to neláká se na to vykašlat a přečíst si to česky :)) pro začátek třeba komiksy :), potom nějaké články, knihy atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak to by si přál asi každý. Dnes v tom nevídím problém a ve Tvém věku máš všechny výhody. Kup si dobrou učebnici se zvukovou nahrávkou a studuj ji. Uč se každý den, ale málo. Seznam se z rodilým mluvčím z dané země, můžeš využít Skypu a denně s daným člověkem mluvit. Jsou jazykové školy, můžeš vycestovat do dané země. Poslouchej písničky v daném jazyce, sleduj filmy. Hlavně záleží, proč to potřebuješ? Čím chceš být? Chceš číst knížky, nebo poslouchat originální projev. Chceš být překladatelem, tlumočníkem, nebo někdo, kdo nevykulí oči, když se ho někdo zeptá něco anglicky nebo německy?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek