Ahoj… líbi se mi kluk, ktery je už přes tyden zadaný.

Chodime spolu do stejne tridy. Včera jsme si psali a nejak z toho vyplynulo, ze by o me taky mohl mít zajem… Psal, ze kdyby byl sam, tak bych se mohla stavit, a ze by to se mnou treba i zkusil… Bojim se toho, ze kdyz neco zkusim, tak ze budu vypadat jako idiot. Mam o nej zkusit bojovat a jak? prosim pomoz.

Nejlepší odpověď
iceT

Je zadaný a měl by zájem i o Tebe?A o co přesně?Týdenní vztah asi nemá hlouku,takže když to zkusíš,je možné,že chlapec bude svou náklonnost věnovat Tobě,ale na jak dlouho?Než se mu zalíbí jiná slečna.

Taky se může stát,že se staneš terčem řečí,že jiným dívkám přebíráš kluky.Jistě jste oba ve věku,kdy toho chcete poznat co nejvíc.Ale věř,že nic se nemá uspěchat.
Chceš to zkusit?Tak běž do toho…

Další odpovědi
venkovan

Nejsem si jist, jestli tady může někdo smysluplně odpovědět. jestli o něj chceš bojovat, tak budš i kdyby ti zde všichni psali, že ne.
Takže tě zklamu – toto rozhodnutí si musíš vyřešit sama. Mimochodem – když neznám věk, tak je to velmi těžká rada. Jestli to je jen krok v výhledem na celý život a nebo jen do doby než se okolo prožene jiný účes.
Doplňuji:
Prvně jsem se nevšiml:
Psal, ze kdyby byl sam, tak bych se mohla stavit, a ze by to se mnou treba i zkusil…

Zkusit? Tak to není o vztahu dvou lidí.

poa.li

Jestli on to nebude trochu dobrodruh…