lalalopsy

ahoj kluci potrebuju o dvas radu prosim potte

Potrebuji pomoct jak poznam ze kluk chce semnou chodit kdyz tak jenom semnou flirtuje pomostemi.diky za odpovedi predem:)

Odpovědi
Lenča59

Sorry, sem holka, ale každej člověk to pozná jinak, všichni nejsou stejní! A myslím že kluk by chtěl chodit s někým kdo umí psát: pojďte!

Nikolka115

Sice nejsem kluk ale měla by jsi si dávat pozor na kluky ,někteří to myslí vážně a druzí si dělají srandu :/ Nesmíš se nechat oblbnout ,jestli-že ti na klukovy něco vadí ,řekni mu to a jestli-že to napraví asi bude mít zájem,ale na po prví to nemusí vyjít. Nenech se zmást . Přeji honě štěstí.

Hlada

http://detektiv­shop.eshop12.cz/ka­tegorie/16-test-vernosti
Doplňuji:
Čtečka myšlenek neexistuje. Tyto úvahy opusť dřív, než se staneš zákazníkem podobných nesmyslů.

martinecek20

Mno takže mě je sice 12 ale mám opačký problém :) každopádně si myslím že kluk prostě začíná nadhazovat témata a „vyzvídat“ ale dál jsem to bohužel nedodiagnosti­koval :D