Capik166

Ahoj, když po škole potkám učitelku 100 metru za školou. tak v případě, že náš učila nebo jsem ji viděl na chodbě mám:

říct nahledanou a v případě, že jems jí vě škole vůbec neviděl DObrý den?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nemusíš si to komplikovat. Univerzálním pozdravem dobrý den nic nezkazíš. Rozloučení na shledanou by bylo vhodné v tom případě, kdyby učitelka odcházela ze školy a třeba by míjela skupinku žáků. Jestli vás učí nebo ne není rozhodující.

Další odpovědi
hanny 2

Tak nějak.