Anna114

Ahoj, když má holka menstruaci, co má teda kluk?…a jak to funguje…díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Když má holka menstruaci, tak má kluk většinou utrum.

Další odpovědi
petra15

Co jak funguje? Dle mého názoru se vse v zivote vyrovnává…nikdo nemá „výhody“…ani bohatý v porovnání s chudým…jen ten chudý tomu neverí…

quentos

Kluci zase mají boj o ženu. Ženy většinou k lásce přijdou jak slepej k houslím, pasivně, stačí jim klápnout hubou a říct ano (leckteré nezvládnou ani to a raději v sobě lásku celý život dusí).

MK44

Samečkové nemají ani vaječníky ani dělohu. A tedy nemenstruují. A co vy, samičky, … poluce … máte?

marci1

Kdysi se říkalo, že ženy mají menstruaci a muži chodí na vojnu. Dnes už vojna není, takže muži mají pořád lážo-plážo. Kluci nemají nic. 🙂

petra15

quentos
no tak práve to je taky vyrovnané…zeny taky bojují o muze, a cím tlustsí(…), tím více se musí snazit…:-):-)

quentos

no, takových bojovnic právě moc neznám ;{)> většina se spíš tradičně „nechává ulovit“…

zzzzz

To jen tak vypadá, máme si prostě z čeho vybrat:-DDDDD

MK44

Sorry, quentosi, ale nekecáte? Není to tak, že když jste na lovu a mácháte svými zbraněni, vlastně se jen třepete jako kapr s háčkem zaseklým do tlamy? … Vlastně není. Kapr se totiž snaží vyvléknout a utéct, zatímco …