Avatar uživatele
smoulinkaq

Ahoj kde stahnu zdarma usb ovladače na nokiu aby byli v pc? mobil mi hlasi že nemam potřebné usb ovladače tak tomu

nemužu nic stahovat z pc do mobilu dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Prosím Vás nainstalujte si ten Nokia Suite a nezmatkujte. Po dokončení instalace Nokia Suite restartujte počítač a potom normálně spojte mobil s počítačem a mělo by to všechno jít.

Nokia Suite stáhente z http://www.no­kia.com/cz-cs/podpora/pro­dukty/nokia-suite/

Hlavně nezmatkujte, nešpekulujte s ničím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

zkuste taky, jestli máte v mobilu povolen přímý data transfer by usb cable, operační systémy to umí, ale třeba Symbian bývá často přednastaven právě k využívání instal.aplikace, většinou výrobce mobilu, v tomto př. nokia. Ověřte to, nežli budete stahovat zase nové a zbytečné app do pc, jako je nokia pc suite nebo nokia ovi suite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

bedy: v otázky jsem nezaregistroval žádné zmatky, ani spekulace tazatelky, mohl by jsi své pocity blíže specifikovat, zajímalo by mě, z čeho plynou. A co je to ta špekulace, to se maže na chleba? Je to něco se špekem? Nebo je to v tomto případě tak, že když dítě něco chybně naučili, tak dospělý člověk pak tento nesmysl propaguje celý svůj život dále, jako to umíněné děcko? Je to snad jednodušší, nežli se napravit? Bože, to je zmatků co? Svět je zmatků a zmetků plný, koukám..

před 4011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

:D…neodpovi ale necha ti to smazat..

před 4011 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to nepla to nesmí, není agent provokatér ,)

před 4011 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek