smoulinkaq

Ahoj kde stahnu zdarma usb ovladače na nokiu aby byli v pc? mobil mi hlasi že nemam potřebné usb ovladače tak tomu

nemužu nic stahovat z pc do mobilu dik

Nejlepší odpověď
Bedy

Prosím Vás nainstalujte si ten Nokia Suite a nezmatkujte. Po dokončení instalace Nokia Suite restartujte počítač a potom normálně spojte mobil s počítačem a mělo by to všechno jít.

Nokia Suite stáhente z http://www.no­kia.com/cz-cs/podpora/pro­dukty/nokia-suite/

Hlavně nezmatkujte, nešpekulujte s ničím.

Další odpovědi
zjentek

zkuste taky, jestli máte v mobilu povolen přímý data transfer by usb cable, operační systémy to umí, ale třeba Symbian bývá často přednastaven právě k využívání instal.aplikace, většinou výrobce mobilu, v tomto př. nokia. Ověřte to, nežli budete stahovat zase nové a zbytečné app do pc, jako je nokia pc suite nebo nokia ovi suite

zjentek

bedy: v otázky jsem nezaregistroval žádné zmatky, ani spekulace tazatelky, mohl by jsi své pocity blíže specifikovat, zajímalo by mě, z čeho plynou. A co je to ta špekulace, to se maže na chleba? Je to něco se špekem? Nebo je to v tomto případě tak, že když dítě něco chybně naučili, tak dospělý člověk pak tento nesmysl propaguje celý svůj život dále, jako to umíněné děcko? Je to snad jednodušší, nežli se napravit? Bože, to je zmatků co? Svět je zmatků a zmetků plný, koukám..

badisko

:D…neodpovi ale necha ti to smazat..

zjentek

to nepla to nesmí, není agent provokatér ,)