Pokročilý

Ahoj kde stahnu zdarma usb ovladače na nokiu aby byli v pc? mobil mi hlasi že nemam potřebné usb ovladače tak tomu

nemužu nic stahovat z pc do mobilu dik

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prosím Vás nainstalujte si ten Nokia Suite a nezmatkujte. Po dokončení instalace Nokia Suite restartujte počítač a potom normálně spojte mobil s počítačem a mělo by to všechno jít.

Nokia Suite stáhente z http://www.nokia.com/…

Hlavně nezmatkujte, nešpekulujte s ničím.

Další odpovědi:

Zlatý

zkuste taky, jestli máte v mobilu povolen přímý data transfer by usb cable, operační systémy to umí, ale třeba Symbian bývá často přednastaven právě k využívání instal.aplikace, většinou výrobce mobilu, v tomto př. nokia. Ověřte to, nežli budete stahovat zase nové a zbytečné app do pc, jako je nokia pc suite nebo nokia ovi suite

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

bedy: v otázky jsem nezaregistroval žádné zmatky, ani spekulace tazatelky, mohl by jsi své pocity blíže specifikovat, zajímalo by mě, z čeho plynou. A co je to ta špekulace, to se maže na chleba? Je to něco se špekem? Nebo je to v tomto případě tak, že když dítě něco chybně naučili, tak dospělý člověk pak tento nesmysl propaguje celý svůj život dále, jako to umíněné děcko? Je to snad jednodušší, nežli se napravit? Bože, to je zmatků co? Svět je zmatků a zmetků plný, koukám..

Zlatý

badisko

:D...neodpovi ale necha ti to smazat..

Zlatý

zjentek

to nepla to nesmí, není agent provokatér ,)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.