09azo

Ahoj.Jsem youtuber, ale moji známí zjistili můj channel a to já nechci. Jak se dá ZNEpřístupnit video na Youtube pro ČR?

Jak znepřístupnit video na Youtube?

Nejlepší odpověď
Lordcruss

Změn si jméno na nějaký anglický nepůjde to tak moc lehce najít
jinak myslim že ti nejde.

Další odpovědi
postcd

V nastavení videa se dají zablokovat lidi co to nemají vidět, nebo zpřístupnit jen přátelů,/kruhům/jen sobě. Nemyslim že by uživatel mohl zakázat nějakou Zemi

09azo

Ale když kliknu na nějaký video, je tam např. napsáno: Uživatel toto video nezpřístupnil pro vaši zemi.
A anglický jméno tam mám. Stejně to zjistili. :(( Ale děkuju