garibaldi

Ahoj, jsem na ZŠ vychází mi 6 dvojek a předmětu máme 15 budu mít vyznamenání ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud ten zbytek známek jsou jedničky, ano, budeš mít vyznamenání.
Pokud by mezi nimi ale byla nějaká trojka (a horší), vyznamenání nebude.

Další odpovědi
Drap

Ano

xxx3

No, já bych Ti ho nedal. Člověk, který chce vyznamenání by alespoň měl vědět, jak si spočítat průměr.

Blanche1999

Jo,bude. Jinak bylo by rychlejší a inteligentnější zajím za Vaším tř. učitelem/lkou nebo jakýmkoliv učitelem/lkou a zeptát se jí.. ;)

Janiqua

Ano, budeš mít vyznamenání.. my jsme měli 14 předmětů a učitel nám řekl, že když to vydělíme 2, tak nám vyjde 7 a to je počet dvojek, které můžeme mít, abychom měli vyznamenání..

Mc Merkurion

xxx3 naprostý souhlas