slikes

Ahoj, jsem kluk a mám problém s černýma tečkama, jak se jich mám zbavit? :( Děkuji

Odpovědi
prcek1234

Ahoj…pokud jich máš opravdu mnoho zajdi s rodici nebo sam a kup si neco na ty tečky ..take možnost :jakakoliv maska na obličej (levna)

Drap

Vydrž a časem to přejde

Lamalam

V težších případech bude nezbytná návštěva lékaře. Já jsem kdysi, s částečným úspěchem, používala sirné mýdlo.

Saris

Ahoj. Nevím, až jak moc jich máš. Ale sama teď užívám rybí olej v kapslích, které jsou hodně dobrý na imunitu a docela dost se mi po nich zlepšila pleť. Narazila jsem na to na internetu na diskusi, kde jedna paní to moc doporučovala. Vyplatilo se to vyzkoušet.