siska5

ahoj jemi 14 a ještě jsem to nedostala ??

ahoj jemi 14 ale ještě jsem to nedostala mám občas bělavé výtoky ale furt nic všichni z naší třídy to dostali ale já nic …ale jeto trochu divné tak říkám že jsem to taky dostala nevůde duvod ..za všechny rady děkuji předem siska5

Nejlepší odpověď
setapouch

Reklamuj to u toho, kdo to poslal.

Další odpovědi
gecco

Mně je 48 a taky jsem to ještě nedostal (tedy, pokud myslíš menzes)…
😁
Ale su klidný, počkám, nemám potřebu si vymýšlet, že už jo.
___
Zadej si do vyhledávání třeba „menzes“, „měsíčky“, „menstruace“ – nebo třeba „kdy to dostanu“ – takových dotazů (a odpovědí) jsou tu stovky (nebo i více).

Agneta

Jediné možné řešení : sleduj v tv často reklamy na vložky, – proč myslíš, že to jinak vysílají?:DDD

marci1

Je to v pořádku. První menstruace může přijít většinou tak mezi 11.-13. rokem. Je to velmi individuální a není důvod k obavám. Bývá to i dědičné, zeptej se maminky na její 1. menstruaci. Doporučuje se, že pokud nedostane dívka 1. menstruaci do 15ti let, návštěva gynekologa. 🙂
Již zodpovězené podobné otázky a odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=prvn%C3%AD%20men­struace

Banán88

… sakra zenskyyyyy !!!!! kde jste ???????