Illines

Ahoj,je pravdou ze,nevykastrovany kocour v byte zapacha?Dekuji

Nejlepší odpověď
www

No a jak !!
Značkuje svou močí mimo svoji toaletu celý byt a navíc se to jen špatně odstraňuje.
Zkušenost chovatele, doporučuji kastraci.
Doplňuji:
Pokud zvíře nemůže chodit ven, je byt jeho celé a jediné území. Proto to dělá 😉

Další odpovědi
Sůwa

Kamarád mi tvrdí, že jeho nevykastrovaný kocour v bytě nezapáchá. Má volný přístup ven a žádný domácí záchůdek.
Moje osobní zkušenost z chalupy je taková, že kdykoliv barákem jen prošel cizí nekastrovaný kocour, tak to cítit bylo, ale třeba si jen značkoval území.
Já to raději zkoušet nebudu… 🙂

Front

Ano. Tím že ho vykastruješ, tak ten pach zmizí. Tedy ne úplně. Každé zvíře i člověk má svůj specifický pach.

mosoj

Mně také doma kocour většinou nezapáchal, ale občas se stalo že byl cítit ve sklepě.
Nyní mám vykastrovaného a je pokoj.

http://www.mo­drykocour.cz/ra­dy/pece-o-kocoure/znackovani

tomasstir325

Ano, buď si značkuje teritorium nebo měl smůlu a byl zavřenej v místnosti kde není kočičí WC ;)