smoulinkaq

Ahoj je mi 33.let zuby se myju každý den ted se mi mezi zuby objevil jak by zubni kamen co stim?

Odpovědi
mosoj

Protože čištění zubů je u dost lidí nedostatečnou procedurou. Je třeba používat mezizubní kartáčky, nebo něco co je nahradí ( zubní sprcha a pod.)

Funna

není to nic neobvyklého…zajdi k zubaři on ti ho odstraní…a dál ho bude pravidelně odstraňovat dle potřeby…

abendsbrot23

Jednou za rok by ti to měl bezplatně odstranit zubař. Pokud by bylo potřebné odstranit zubní kámen vícekrát než 1 za rok, pak se můžeš objednat k dentální hygienistce.

Zdroj: http://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/platite-za-odstraneni-zubniho-kamene-stezujte-si/r~i:article:774543/