Bruky23

Ahoj je mi 16 let a ještě nikdy jsem se necucal s holkou. Je to trapné?

Nejlepší odpověď
Braník

Bruky necucal mi připadá trochu divný,nebylo by lepší napsat nelíbal?
Možná by se ti nějaká odsud ozvala,ale na cucání nevím nevím,

Další odpovědi
anonym

Já už jsem babička a taky pořád nic…

fcoop

Tak velkej chlap se necucá. Cucaj se hašlerky, a to ty asi nebudeš. Co?
My chlapatý chlapáci se líbáme.

Když to musí bejt.

Jestli jsi se tedy ještě nelíbal s děvčetem – no bóóže – trapný to není,co by na tom taky bylo..?
To doženeš.

terry

Proč by mělo být?
Až bude ten správný čas a potkáš tu správnou holku, tak to přijde samo.
K ničemu se nenuť. Nikdy. To pak stejně nestojí za nic.

TokFan

Jak bylo výše napsáno, znám také spousty starších lidí, kteří se nejen „necucali“ ale neměli ani pohlavní styk 🙂 Každopádně jak říkal můj pan učitel fyziky, když jsem dostal poprvé za jedna: ,,Někdy to přijít musí, je jen otázkou času kdy." 🙂

Bedy

Ne, proč by to mělo být trapné? Já na tom nic trapného nevidím.

P.S.: Znám lidi, který se snad v životě s holkou „necucali“ a není to nic trapného 🙂

luckáá

Ne není, znám spoustu lidí co se cucali až někdy v 18+ :) Není se za co stydět :)

Mariuhana007

Já bych neřekla cucat ale nelíbat,myslím ze se nejaká najde to poznás sám nech to na osud ale nevím jestli se nejaká chitý kdyz to mu ríkás cucání nevim nevim