geshly

Ahoj je mi 16 a nemám vyvinuté bradavky furt jsou takové dětské „kulaté“ co s tím ?? Děkuji za odpověď

Odpovědi
Jsemtady

To je v poradku, kazda je mate jine a jindy dospivate.
Podivej se asi na pornoherecky. Jake ktere maji. (Trochu hloupej tip, ale myslim ze te to uklidni, nevim kde jinde bys je mohla videt.)

marci1

Neboj, to je v poho. Každé dívce „rostou“ ňadra v jiném věkovém období. Buď trpělivá a vše bude o.k. 🙂

arygnoc

vskutku, ženy sú väčšinou nespokojné so svojim poprsím.

no verte, že muži (veď tým sa asi chcete páčiť, pokiaľ nie ste orientovaná na rovnaké pohlavie), sú rôzni a oceňujú všetky druhy poprsia, skutočne i tie malé, i tie skutočne malé.

je to v poriadku.

samozrejme, v prípade osobnej nespokojnosti môžete v neskoršom veku podstúpiť korekciu, dá sa upraviť aj vzhľad iba prsného dvorca (bradavky) či časti prsníka.