Vašek123

ahoj je mi 15 a nevím jestli si ho mám holit :) jaký názor na to máte vy? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Neholit

neholit, ochlupení v této oblasti má svoji funkci, příroda ho tam nedala pro srandu králikum

Další odpovědi
mosoj

Neholit

Lepší je honit než holit.

zjentek

Neholit

kašli na to, to by sis pak musel holit i bradu, abys:

  1. nevypadal jako debil
  2. odvrátil situaci „suchý zip“ , pokud se střetneš s týden neholenou partnerkou :o

bolak

Holit

Jestli ti na něm opravdu rostou chlupy tak pak ano, nic nevyděsí děvče víc než chlupatý žalud.

Front

Holit

Každýho věc, co člověk to jiný názor. Každýmu se líbí a vyhovuje něco jinýho a proto neodsuzuju to ani to.

Martinz

Holit

Pokud ho používá ještě někdo jiný než ty tak rozhodně holit :)

čížek

Holit

Beer4Real

Holit

Vohol to!

lota

Neholit

Začít s tím můžeš vždycky. Pokud tě do toho netlačí partnerka, nechala bych to (prozatím) tak.

Packal

Neholit

knedlik123

Neholit

Kdybys mel vsechny tyhle novohovadiny delat,tak bys mel nakonec kazdou chvili neco , napr.: zabrousene zuby do spicky nebo silikonova prsa, atd. Zustan jaky jsi a nenech si do toho mluvit od hloupejsich.

OndrejFrencl

Neholit

arygnoc

jedná sa o preklep, nejedná sa o preklep … hm, hm.

Mc Merkurion

pak by ale bylo třeba odpovědi přehodnotit,dyť by z toho mohl mít i újmu…

arygnoc

no práve

;)