Avatar uživatele
jezdkyně548

Ahoj,jaka jsou nejlehci,ci nejlepsi gymnazia v Hlavnim meste? ;)

Ahoj,jaka jsou nejlehci,ci nejlepsi gymnazia v Hlavnim meste? ;) diky

Zajímavá 0 před 3790 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
lukas.zmizik

Co to jsou dneska za lidi, že maj prioritu jít na gymnázium ale aby to bylo co nejlehčí ale hlavně aby to bylo gymnázium?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lucka :-D

ÁNevím na co se specializuješ, ale já bych mezi lehčí zařadila i Gymnázium Heyrovského, protože múj bratr, který moc neoplývá inteligenci to tam docela zvládá
A já osobně chodím do Gymnázia nad Štolou a zde jsem velice spokojena, jsou zde milí profesoři a učivo se dá také zvládnout, ale ještě jednou říkám, že záleží na tom, jak moc seš ochotna se učit a jak ti jde škola. Držím palce při vybírání školy. 😁 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Nejlehčí nejsou vždy nejlepší,ale podle tvé češtiny bych zvolil raději učiliště..... 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Gymnázia mají všechny téměř stejnou úroveň.
Obecně lze říci, že je o něco snazší humanitní nebo všeobecné zaměření,
naopak technické nebo přírovědné zaměření bývá o něco obtížnější.
Ale rozdíly nejsou velké.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Psychotic

lukas.zmizik: Maturita je poměrně jednoduchá, ta obtížná část střední školy zpravidla je k ní dojít. Na gymnázium obvykle lidé chodí proto, že chtějí na vysokou školu, ale zatím nevědí jakou. A na vysoké škole (teď nechci některým školám křividit, ale…) zpravidla nepřihlížejí na obtížnost školy, chtějí vidět vysvědčení. Na jednodušším gymnáziu budou lepší známky = větší šance být přijat na vysokou školu.
Za to nemůže tazatel, ten se chová logicky. Možná kdyby vysoké školy nechtěly znát vysvědčení z každého ročníku SŠ (resp. kdyby zákon říkal že ho nesmějí chtít) a místo toho třeba zavedli lepší přijímací testy, tento problém by zmizel.

před 3789 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek