Lamička

Ahoj jak se stanu pilotem jaké jsou školy ? Jak je to dlouhé a náročné ?

Ahoj ctěl bych se zeptat nevíte jak bych se mohl stát pilotem dopravního letadla… ? Neznáte nějakou školu ? A nevíte jak to probíhá ? Vím že to jde mnohdy do statisíců – to by nevadilo jen jak a co ? Můžete mě naťuknout ? Mám už za sebou Gymnázium a co dál :D:D A může se jím stát jen tak někdo ? a samé aaaaa :D Když tak posílejte odkazy budu Vám vděčný děkuji moc :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde se už o tom diskutovalo

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=%C5%A1kola+na+pi­lota&sa=Vyhle­dat#1771

Další odpovědi
venkovan

No nic ve zlém, ale od budoucího pilota dopravního letadla apod., bych očekával víc samostatnosti a tedy na tyto odpovědi si najít informace sám.
Jestli je studium náročné či ne – opět otázka. Když bude náročné – budeš studovat a chtít se stát pilotem, a nebo si najdeš něco jiného, kde studium náročné není.
Píšeš, že by nevadilo,že studium půjde i do statisíců. Mám pocit, že máš přístup k financím, chceš si najít atraktivní zaměstnání, ale jsi tak nějak pohodlný a trochu méně soběstačný. Tak popřemýšlej, jestli nedělat neco jiného.