smoulinkaq

Ahoj jak nejlepé pšipravit jedle kaštany?

Nejlepší odpověď
www

Sice je pouze peču, ale způsobů jejich použití je mnohem a mnohem více, viz zdroj:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&q=je­dle+ka%C5%A1ta­ny+recept&

Další odpovědi
Drap

Již bylo několik podobných dotazů :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-pripravuji-jedle-kastany-aby-se-mohli-snist

elektrikář

Jedlé kaštany se musí rozpéct třeba na plechu v troubě voda obsažená v plodu slupku roztrhá a oloupat. Pak se dají úpodle potřeby zpracovat.

leRower

Najdete si recept na kastanovou nadivku :3