Ahoj jak mám nej.kámošce naznačit at me nbedohazuje kluky?Dekuji za odpověd

Ahoj chtěla byvh se zeptat ,moje nej.kámoška mi domlouvá kluka ale ja ho nemám ráda ,ale ona porad mi ho domlouvá a dělá mi v autobuse velké trapasi prosím co mám delat?eDekuji za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No jestli je to tvoje nej kámoška, tak jí to prostě a jednoduše řekni na rovinu, to by měla pochopit, že o to nestojíš.

Další odpovědi:

Jednoduchá rada - přeber jí "toho jejího" a uvidíš, jak rychle budeš mít pokoj (i od kámošky, nejen od dohazování kluků).

Zlatý

A řekla jsi už vůbec i jí, že ti to vadí?
Jestli ano a dělá to i nadále, pak to asi nej kámoška nebude. Být tebou, začala bych se bavit s tím klukem tak, aby se to moc nelíbilo té kámošce. Nemusíš ho mít ani ráda, ani s ním chodit, ale říct: Hele, víš, že kámoška s tebou chce chodit a leze za tebou, jako že tě chci já? A máš je z krku oba dva...:-)

Možná že se ten kluk líbí Tvé kamarádce. Nejspíše jen hledá přes tebe cestu jak se k němu dostat. Pokud tě ale ztrapňuje na veřejnosti, tak to asi nebude opravdová kamarádka. Řekni jí, že se ti to nelíbí co ti dělá a pár dní s ní nemluv. Teprve potom se ukáže jak moc jí na Tobě záleží.

Tak to asi nej kámoška nebude když dělá takový věci.Běž za tím klukem a řekni mu proč to nej kamoška dělá.Uvidíš že ji pak třeba ztrapníte oba,pokud je trochu rozumný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.