RyckeyBrosh

Ahoj jak mám dat do ipadu obrázky???(fot­ky)???

Odpovědi
Damiana

Odkud? Jestli přímo z nějaké stránky, kterou si na IPadu prohlížíš, tak chvilku podrž obrázek prstem a samo ti to napíše: uložit obrázek – kopírovat – poslat mailem. Pak si vybereš. Některé obrázky přímo uložit nejdou, ale jde kopírovat odkaz na ně. Uložené obrázky pak budeš mít v camera roll (odkud je můžeš dál třídit do alb) – vše součást iOS.

huxa

nemám s věci od applu zkušenosti, ale co zabírá na vše-zjistíš si, jaké parametry fotka má mít (maximální rozlišení a hlavně formát-určitě to budeš mít někde v příručce k ipadu nebo na internetu to najdeš), překonvertuješ to do těchto formátů (např. pomocí formatfactory) a potom ho tam vložíš (třeba pomocí kabelu)