Ahoj jak co nejrychleji ale zdravě zhubnout ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Cvičit, jest zdravě, cvičit, cvičit, cvičit a jest zdravě :D Jinak to nepůjde, věž mi :D

Bronzový

Nebuď posedlá hubnutím -_-
Určitě jsi holka s normální váhou ke svému věku a výšce, tak tu nevymýšlej nesmysly a dělej něco užitečnějšího ;)

Zlatý

Nejrychleji a zdravě zhubneš, když neztloustneš.

Nežrat,neválet se ,sportovat ,milovat se a prostě činit se

Zlatý

tak znova:

štíhlosť je životný štýl.
"zhubnutie" niie je otázka jednorázového zníženia hmotnosti, ale je to najmä zmena životného štýlu, najmä stravovacích návykov (budeme hovoriť o osobe zdravej, u ktorej hmotnosť nie je ovplyvňovaná chorobou).

obmedziť najmä nezdravé cukry a tuky, teda vyhýbať sa:
- sladeným nápojom (najlepšia je voda, prípadne dochutená ovocnou šťavou [najlepšie skutočne OVOCNOU ])
- vyhýbať sa bielemu pečivu a chlebu (housky, rohlíky)
- vyhýbať sa fast foodu (tuky, majonéza, ...)
- vyhýbať sa sladkému (i čokoláde), uprednostniť sladké ovocie
- nie je pravda, že treba jesť pravidelne, ale treba jesť MALÉ porcie a POMALY, tj. aj pri veľkom hlade zjesť málo a pomaly a za hodinu si možno dať ďalšu malú porciu - uvidíte, že toho "zožeriete" manaj, ako keď na jedenkrát vylúpite chladničku.

kola, hambáč a chipsy tak 1x do roka na narodeniny.

pri dodržiavaní týchto zásad sa nebudete trápiť s nadváhou, ak k tomu pripojíte i pohyb, ešte sa to zlepší.

:-Q
Doplňuji:
kelley:

s prepáčením, najhoršia rada - výživový poradca.
keď tak, tak iba LEKÁRA dietológa, nie nejakého pseudovysokoškoláka rádobynejakej vedy vyštudovanej za dva roky na diaľku počas materskej na VŠ v telefónnej búdke.

:-Q

Zlatý

je třeba zkoušet, co ti sedne na míru. Zkus hodně jídla po malejch dávkách max do sedmý večer proložený aktivním pohybem a zkus do začátku vynechat protein, takže třeba luštěniny ..to ti při takovým stylu neublíží

Pokročilý

Pokud OPRAVDU potřebuješ zhubnout, tak to v žádném případě rychle nepůjde. Odborníci na hubnutí doporučují, že zdravé hubnutí je hubnutí maximálně týdně o jeden kilogram, maximálně denně o 20 dkg. Jak už tady bylo nejmíň stokrát napsáno a diskutováno, tak ještě stručně - hubnutí docílíme tak, že snížíme přísun kalorií z jídla a zvýšíme úbytek kalorií pohybem (oboje však s rozumem, úměrně zdravotnímu stavu či věku).

Pokročilý

Všechny ty rady co tu napsali kolegové jsou fajn... neznám NIKOHO na koho by nějaká z nich fungovala... Všechno je jen teorie. Například rada: "omezit tuky" na první pohled vypadá logicky, ale tělo si při nedostatku tuků začne dělat samo zásoby z toho mála, co mu necháš a výsledek je pak ještě horší, než to bylo předtím. I sport by se měl vybrat individuálně, podle tepové frekvence, při které tělo nejlíp spaluje. Takže třeba fyzicky náročný a rychlý aerobic nemusí vůbec fungovat, ale může zabrat třeba jóga... (viz např. zdroj).

Z sebe bych asi doporučil výživového poradce. Každý máme nastavený metabolismus jinak a na každého funguje něco jiného.

Zdroj: http://www.bezhladoveni.cz/kal kulacka-tepove-frekvence/

Pokročilý

Já chodím každý den ve 5:15 ráno před školou běhat. "Moje trasa" vede kolem baseballového stadionu, a jedno kolečko je dlouhé půl km. Domů se vracím 6h. Dnes je to týden, a zhubla jsem o 6 gramů :D. Nevím, jestli je to tím běháním, ale třeba ano :). A taky vím, že nejhorší je dát si pozdě večer třeba nějakou čokoládu nebo misku zmrzliny. Z toho se prej že tloustne nejvíc, a můžu to potvrdit :D ;).

Ahoj doporučuji začít zdravě jíst a nepřejídat se. Jídlo po menších dávkách, alespoň 5x za den. Cvičení také dost pomáhá ze začátku 2x týdně.
Také doporučuji užívat zelenou kávu na hubnutí http://kava-ihned.cz/

Ahoj , mě pomohla poradkyně na výživu . Věřím ,že by pomohla i tobě velmi milá příjemná . Já osobně zhubla sní 23 kg :) Hlad jsem neměla a cítila jsem víc energie a sebevědomí se mi s ubývajícími kily vrátilo . Tady máš odkaz a dej vědět jak pokračuješ :) www.centrum-redukce-vahy.webno de.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.