MarkettB

Ahoj holky, poradite mi prosim nejaky pripravek na pigmentove skvrny? nejlepe aby sel objednat pres net. díky :)

Odpovědi
gecco

Na „pigmenté skvrny“ – se objednej ke svému kožaři (na dermatologii!!).
:-O
A na „net“ se vykašli – houbeles víš, co ti pomůže.
Pokud chceš jen napáchat škody, kup si kyselinu do akumulátorů – tou si vyhladíš i vrvy.
A nebo hydroxid sodný, tím si vyhladíš i rysy…
😁

Agneta

Nějak je odstranit? Na co ?...... jen je přemejkapuj :D

lota

Doporučuji hned tři přípravky – Biofáze (sérum geránium, tymián + šalvěj), přírodní kosmetika, český výrobce. Jde o hloubkovou regeneraci pokožky a péči srovnatelnou s péčí v kosmetických salónech, jen cenově vychází podstatně líp:-) http://www.sar­lot.cz/serum-salvej-biofaze – detailní popis tu.

marci1

Zkus si koupit B-komplex ( celá škála vit. B ), zvyš přísun kyseliny listové v potravě a užívej ostropestřec mariánský. 🙂

Bob2

Ahojky, ja mohu doporucit dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn a to Pureceutical. Ale samozrejme ke kozari by jsi mela jit urcite :) pdoivej se treba na lekarnu lancier ta, jsem to objednavala ja, ale ja uz jsem byla po konzultaci na dermatologii :)))