Kyta

Hodně mluvících politiků říká: „Vystupme z EU,“ jen jsem neslyšel, co by to obnášelo, víte?

Odpovědi
Alesh

Já to teda slyšel spíš od mudrujících chytráků v internetových diskuzích v souvislosti s tzv. uprchlickou krizí.
No, tak přirovnal bych to asi k situaci, kdy jste se rozhodli hrát fotbal, přidáte se do určitého týmu, resp. přestoupíte do určitého týmu a najednou si to rozmyslíte a dáte si na hřiště další branku a chcete stejným míčem, kterým hrajou oni, kopat na tu další branku. Myslím, že si moc nezahrajete. 🙂 To už je spíš lepší přestoupit do jiného týmu.

led

Jednoduchý populizmus bez vlastného názoru.

nenene100

To neví nikdo, ani ti politici. Není jednoduché z EU vystoupit, čerpali jsme z EU fondů spoustu peněz, vložili jsme jich méně a nedovedu si představit, jak by se to vracelo.