smoulinkaq

Existuje přenosný sprchový kout pro postižené?

Děkuji

Odpovědi
Drap

Ano, některé stačí jen postavit. Můžeš rozebrat a opět postavit. Pokud chceš měnit jeho polohu musíš mít vždy v patřičném místě zajištěn odpad, přívod vody, někdy i elektriku, Takovéto stěhování neni až tak lehké. Osobně bych se do toho raději nepouštěl.
Odpovídal jsem na původní otázku. Pro postižené nevím. Asi s tím bude problém,.

cynique

Ono to závisí také od stupně postižení. Jiné jsou pomůcky pro kvadruplegika a jiné pro paraplegika, atd.
google: sprchovací lůžko, sprchovací lehátko a pod.