smoulinkaq

Ahoj du stahnut smajlici aby se pak dali vložit do sms zprav do nokie N95? DIK

Doplňuji:
jak stahovát do nokie N95? JAKY JE NA TO tadý PROGRAM? krabicu sem nedostala koupila sem ho od znamého dik

Odpovědi
Bedy

Zkuste se podívat do oficiálního Nokia Obchodu – http://store.o­vi.com (z mobilu store.ovi.mobi).
Tam je řada aplikací a her, které si lze stáhnout i zdarma. Je možné, že i nějaké smajlíky tam stáhnete.

anonym

Je to stejné jako s webem. Ano smajlíky si do sms stáhnete ale pokud jej vložíte druhá strana pokud nemá ten samí program tak si jej nezobrazí.