Avatar uživatele
smoulinkaq

Poradíte co mám dělat??

Ahoj dostavám starobní duchod 3100 ted mi žemřel manžel ted mi přišli dopisy že mi budou stahovat z duchodu
co měl manžel dluhy a v dopisech na to odvolaní neni poradtee co by mělá dělat? nemam narok na naký přispěvek? děkuju.P.Jonášová

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10 před 3599 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Ten starobní důchod máte proč 3100?
Za manžela dluhy uhradit musíte, nevím, kdo vám dopisy poslal. Pokud o dluzích víte a souhlasíte s nimi, domluvte si splátkový kalendář.

Pokud jste v hmotné nouzi, což podle mě asi jste, tak zajděte na ÚP/sociálku a tam si podejte žádosti o všechny možné dávky. Já nejsem schopna takto posoudit, zda na ně máte nárok nebo ne. Rozhodne ÚP.

Jak jste na tom z majetkem? Máte něco co se dá prodat? Auto, chatu nebo tak něco? Pokud ano, tak dávky nedostanete, budete muset majetek prodat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V dnešní době to nebudete mít jednoduché. http://finance­.idnes.cz/noz-dluhy-manzela-0mj-/viteze.aspx?c=A140124­_2026045_vite­ze_zuk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tady někdo neví co je to minimální důchod.
Mowlovi bych ho přál.
Životní minimum vám budou muset nechat a to je 3 400 Kč.
Takže z důchodu vám nikdo nic ztrhávat nemůže. Otázkou je, co máte za nemovitý majetek, který může exekutor zabavit a prodat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Starobní důchod 3.100,–???
To je překlep a nebo pokus o vtip???
__
Hloupý pokus…
Doplňuji:
A nebo je uvedená suma v $ či €???

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

3100 ? to utratím za dva dny…:-):D
To nestací ani na nejmizernejsí boty.

před 3599 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

mowla :DDDDxDDDD:-)))
co hádás ? preklep ?
nebo pokus o vtip ?

před 3599 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Netuším – neodpověděla ani na dotaz ZZZZZ, natož na můj.
😉

před 3599 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek