smoulinkaq

Dostala sem elektrický zubni kartaček ale bez navodu. Jak ho budu použivat?

či ten zubni elekt.kartaček stu pastu namočit nebo ne opravdu to nevím tak se nezlobte

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.or­bitklub.cz/zub­ni-poradna/videa-o-zubech/video-serial-e-zubar/9-dil-elektricky-zubni-kartacek-a-jeho-pouziti/

Další odpovědi
marci1

http://www.zubni-kartacek.cz/rady-pro-pouziti-elektrickeho-kartacku/t-307/

zjentek

ani nemusíš, ale mám takový tušení, že po vyčištění zubů jej budeš chtít normálně umejt ..tak myje se to normálně vodou, ne abys ho po léta jen utírala do hadru

gagaga

ja uz ho pouzivam leta a nikdy uz jiny nechci :)
tim, jak je kulatej, malej, tak si tim vycistite krasne zuby i zevnitr ( vzadu )..nevim, jak to napsat :)
namocim kartacek, uplne jako " normalni " , dam trosku pasty..opravdu malinko , opet namocim a spustim az v puse :)
mam s casovacem, ze po 2 min. cisteni me upozorni, ze : „muzu skoncit “

mozna Vas ze zacatku budou bolet dasne, nez se zacvicite..sou­stredte se, at si cistite jen zuby
at si dasne zbytecne nerozdrazdite
urcite budete spokojena
mejte pri cisteni ze zacatku pusu otevrenou , pred zrcadlem..zajiz­dejte fakt i do zadu..po vsech stranach , at Vam ani milimetr nezustane nevycisteny :)
me zubar vzdy moc chvali :p

  • iv-

zjentek

gagaga: a kolik ti prosím tě je, že tě zubař chválí ;x

gagaga

:p
u me to neni vekem, ale tim, ze celkove vypadam tak nejak priblble..
a kdyz me pochvalil poprve, tak jsem se zeptala, jestli dostanu i obrazek !
a dostala, heeec !
a ted, kdyz prijdu , tak hned krici : sestriii, obrazek !

zavidite, co ? :p

zjentek

pche, to dělám u zubního běžně ..občas si zaskočím i do dětskýho a tam, když mě viděj, doktorka křičí: sestři, kyselej celaskonek!