Ahoj,docela by mne zajimalo,jak se připojit na sousedovu wifinu. Jestli viš jak, mohl by jsi mi poslat program?

Nejlepší odpověď
led

Legálne, po dohovore so susedom, ktorý poskytne heslo.
Všetky ostatné spôsoby sú nelegálne, je to zásah do susedovho súkromia, používanie jeho zariadenia bez jeho súhlasu a podobne.
Doporučujem rozšíriť otázku o trestnoprávny dosah.
PS.
Táto stránka neslúži pre hackerov na trestnú činnosť.
PS
Ad Leporela22, váš príspevok s odkazom na prelomenie WEP u WIFI som nechala odstrániť pre porušenie kodexu uživateľa.

Další odpovědi
www

Vím.
Jenže on, narozdíl od tebe si ji platí. Domluv se s ním a nekraď. 😉

Michal Kole

Připojit se na sousedovu WiFi je NEZÁKONNÉ i když sousedovi žádná škoda nevzniká, teda pokud nemá nějaký FUP a nestahuješ přes něj GB dat je to jako kdyby jsi mu vyvrtal díru do zdi, dal si tam kukátko a koukal se s ním na televizi.

Ella

přestaň krást a zaplať si vlastní!

RomanP

pokud chceš wifi free tak počkej až tě zavřou do lochu , tam ji budeš možná mít