KristýnaR

Kolik může stát oprava displaye u telefonu nokia lumia 625??

Ahoj, dneska mi spadl telefon ( nokia lumia 625) na zem a je prasklý display, ale funguje… kolik bude stát oprava? mám ho měsíc a je to poprvé co mi spadl. :( děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mirecek1961

Zdravím, záleží na tom, zda je vadný celý display či jen dotykové sklo. Pokud je poškozeno jen dotykové sklo, tak neoriginál je možný sehnat za 700Kč a originál za 1000Kč. Částečně se zabývám opravami telefonů, takže o tom něco vím.

HOLAS

Vzhledem k tomu, že funguje, lze usoudit, že LCD zobrazuje dobře, dotyk je taky ok, ale je poškozené „jen“ to sklo. díl (dotyk včetně rámu) se dá koupit za 725, problém je, že to je jen díl. pokud půjdeš do servisu, tak ti k tomu napočítají práci, to je taky pálka. nejméně počítej 1500, Pokud seš šikovná, tak si to můžeš přehodit sama :) na netu jsou návody, jak to rozebírat, na co kde si dát pozor a kde páčit, ovšem pokud si netroufneš, nedělat sama (nebo neříkat kamarádům kteří to „jakože“ zvládnou) mohli by ti poškodit desku a mobil můžeš vyhodit. Jelikož mobily 3 roky opravuju a živím se tím, tak o tom vím opravdu hodně :)