Kyta

Moje dcera neplatila RME elektřinu, proto ji odpojili. Jak má dál postupovat, když už má peníze na zaplacení?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

dojet na jejich obchodní středisko,zapla­tit,zaplatit popatek za znovupřipojení,a cca po domluvě do dvou dnů by měla bejt připojená…

Zdroj: život

Další odpovědi
redy

Jedna rodinka kousek od nás, si taky myslela že až budou mít prachy, zaplatí. Musí tam zavolat, a oni až budou chtít, a to oni nespěchaj, příjedou třeba až po vánocích.
Spíš jste ji měla pomoc, dřív než došlo k odpojení. Je to jen z doslechu, tak to neber jako hotovou věc…

johana 56

Osobně navštívit nejbližší pobočku RWE, kde Vám sdělí výši dlužné částky a poplatku za obnovení dodávky energie.
Okamžitě doplatit a po předložení potvrzení o úhradě si dohodnout termín připojení měřiče.

Kepler

Internetem poslat dopis (žádné telefonování!), požádat o sdělení výše dluhu a platební údaje, zeptat se na termín opětovného připojení. A co nejdřív zaplatit, samozřejmě.

ReHu

Nejrychlejší je zajít osobně na nejbližší pobočku.
Je potřeba vědět číslo odběrného místa a mít s sebou potvrzení zaplacení celkové dlužné částky. Tu ti sdělí telefonicky. Třeba útržek složenky nebo výpis z účtu.

Mc Merkurion

ty si chtěla quentosovi udělat radost,žes tam dala tolik čárek…