lucinka2001

Ahoj dáte mi radu jak pojmenovat svůj youtube kanál ?

Ahoj dáte mi radu jak pojmenovat svůj youtube kanál ? Ctěla by jsem si založit youtube kanál dáte mi radu jak se jmenovat – Jmenuju se Lucka A dík moc

Odpovědi
Nazdar Bazar

Lucky Lucy ?

Elen5105

Můžeš podle toho, na co se zaměříš. Pokud na hry, tak třeba Lucigames, ale hry nejsou dobrou volbou a moc lidí by to nesledovalo, pokud by to nebylo něco úplně nového a nevídaného, ale to jsem odbočila. Pokud by to byli vlogy, tak klidně tvé normální jméno. To je u vlogů normální a takové nejlepší, ale i dobře zvolená přezdívka je u vlogů dobrá. Pokud by to byli třeba zábavná videa, tak můžeš odvozovat od tvého jména. Linica. První písmeno ze začátku jméno, do toho vloženo ini, pak přidáno c, které je v tvém jména a nakonec písmeno a. Tak třeba takhle. Nebo nějak skloubit jméno a příjmení a udělat přezdívku.

marci1

Eicul. 🙂