smoulinkaq

Ahoj da si tu udělat těhotensky test nebo si ho musim koupit:?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak tady si ho opravdu neuděláš. Budeš si test přece jenom muset koupit.

Další odpovědi
autacek

Pokud si ho chceš udělat anonymně, tak ano, musí se koupit.

P.S. po přečtení dotazu mám pocit, že 15 let je málo.

marci1

http://tehoten­stvipriznaky.cz/priz­naky-tehotenstvi/te­hotensky-test

nonnel

Těhotenský test na internetu ještě nevymysleli. To není jako rychlost připojení, i když je to podobné.
Doplňuji:
Myslel jsem tím rychlost dovnitř a ven (download a upload).

terry

Jak to myslíš? Kde si ho chceš nechat udělat? A jak asi?
Když můžeš sexovat, můžeš si koupit také těh. test.

Emefej

Náhodou to není špatný nápad. Udělat na internetu on-line těhotenský test by bylo na Nobelovku (nebo alespoň na Křišťálovou lupu). Běžím programovat, bude to pecka.