LADIS

Ahoj , co znamená když miu přijde od operátora tato SMS

Ahoj mám vodafone a uz se mi to stalo asi po druhy ze kdyz mi dobyli kredit tak mi postupne chodili sms: dosahli jste (nekolik) % vaseho datoveho limitu, po vyčerpání této služby vám bude dočastně zpomalen přenos dat . co to je
Doplňuji:
To ani nevím, že mám internet :o a jak se dá připojit na teda na ten internet když mám mobill sony ericsson xperia X8 ?

Nejlepší odpověď
Petr70CZ

Ahoj, to znamená kolik procent jsi již vyčerpala ze svého datového balíčku (internet).

Další odpovědi
dnb

Ano jedná se o FUP limit internetového datového balíčku

Rohlik

Někde v seznamu aplikací máš ikonku planety země (Prohlížeč) skrz který se dostaneš na webové stránky.

klob1

Tak většina operátorů trží z toho, že lidé si klapnou na mobilu nějaké tlačítko a oni ten internet automaticky zaktivují. Takže pak penízky ubývají. Buď ráda, že ti to oznámili. Znám plno lidí, co místo toho jim přišlo moc velké placení a to tam ani nelezli na ten internet! Nebo jim ubýval kredit, tak rychle, že se nestačili divit.
Jo byznys je byznys, jak jednoduché si vydělat na velké zisky. Ne?