Co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu?

Ahoj, co mám říct kamarádům, když s nima nechci jit na pouť? Poradíte nějakou seriózní výmluvu? Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Řekni jim, že s nimi nepůjdeš. Že se ti nechce.

Další odpovědi:

Bronzový

Co takhle zkusit pravdu? Něco tě bolí, bude tam někdo, koho nechceš vidět, jsi líný, nemáš náladu ... prostě jim řekni, proč tam skutečně nechceš a konec, co je na tom za problém?

Bronzový

Proč výmluvu? Prostě řekni, že nechceš.

Stříbrný

Pravdu.
Výmluva = lež (omluvenka) pro uklidnění vlastního svědomí.

Zlatý

Proč se bojíš chovat asertivně ? Řekni jim pravdu, třeba že Tě to nebaví, nechce se Ti apod. Každý má právo se rozhodnout, jestli chce někam jít, nebo ne. :-))

Spousta lidi nema rado ten bordel, hlasitou muziku a spoustu lidi na jednom miste...zkus to.

Pokročilý

Prostě řekni to, že máš už něco zamluvený, ale nechápu, proč se ti tam nechce :D (na jakou pouť jdou kamarádi, Hlučín či kde? Btw: moji příbuzní jsou světský - kolotočáři)

Zlatý

Mě jako dítě pokousala labuť, od tý doby jsem se na poutě bál. Ty svině se tam točili pořád dokola jakoby nic..

Jestli nemáš svoji výmluvu, uděluji ti právo použít tu moji. Navíc to není to výmluva, ale příběh ze života, takže to prokouknou jen těžko.

Pokročilý

1. říct pravdu
nebo
2. výmluva typu dostal sem zaracha...

Stříbrný

babičce přivezli uhlí a musím skládat

Pokročilý

Máš chorobný strach z lodiček, znásilnil tě světskej od autodromu, nedokážeš se smířit se zabíjením růží pro zábavu na střelnici nebo se ti prostě jen nechce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.