NellyP

Ahoj co dělat v neděli? S mojí kamarádkou nikam nemůžem a hrát jen stolní hry nás nebaví. ňáký napad?

S mojí kamarádkou nikam nemůžem a hrát jen stolní hry nás nebaví. ňáký napad?
Doplňuji:
Doopravdy nevíme už jsme vše vyzkoušeli :(

Nejlepší odpověď
iceT

Učit se například,přečíst si knížku,běžte na procházku,do krytého bazénu,dělat se dá spousta věcí…
Doplňuji:
awe -zřejmě asi nic,když učení není pro puberťáky,jak jsem se dozvěděla,ale stějně-to je taký problém vymyslet si zábavu a jít se zeptat na poradnu?

Další odpovědi
postcd

společné vaření může být docela dobré, pokusit se i o něco jednoduchého

Mapel

Ono také záleží na věku a jaké máte možnosti a kde jste. Já jdu odpoledne zazimovat květinky.

Awe

iceT:Tak to chci vidět co z tvého doporučení budou dělat :D Dneska je jiná doba na knížky se dává maximálně svačina.

PS:Běžte masturbovat…Je to příjemné zkrácení dlouhých chvil