barunka4202

Ahoj, co bych si mohla př k narozennám???

(Něco užitečného a aby to nebyla blbost)
Doplňuji:
PS: Knih mám plno a vždycky je rozečtu a nechám je být…

Nejlepší odpověď
www

Zasloužila bys nedostat nic.
Pokud totiž sama nevíš, co bys chtěla, máš pravděpodobně všeho dost a jakýkoliv dárek proto ztrácí svůj původní smysl (udělat radost) !
Názor

Další odpovědi
Sarrow

To je otázka pro toho kdo tě alespoň trošku zná.

Co třeba nějaké oblečení?

klob1

Ahoj,
přece nejlépe by jsi měla ty sama vědět, co nejvíce potřebuješ?
Co člověk skutečně k životu potřebuje?
Mně stačí, zdraví, rodina ať je jakákoliv, a můj ráj, řeka. Mít kolem sebe skvělé lidi, a svou tvorbu.
A co člověk nejvíce potřebuje? Mít svou postel (střechu nad hlavou, občas něco dobrého pojíst)
Peníze? To si jen udělali lidé na sebe bič.
Já asi skutečnou Lásku.
A to co by člověk chtěl, už někdy život nevrátí. Tátu. Leč jsme se někdy škaredě hádali, ale tak chybí. Byl to nejlepší táta.
Co by třeba nebylo špatné, mít raketu, až by se člověk naštval, odletěl by na měsíc pryč.
Tak Ti přeji, co si máš přát, asi to, co se má přát, aby tě stále měl někdo rád. Úsměv na Tvé tváři, energie z Tebe stále září, smutek a nudu jsi nezažila, příjemný život celičký si radostně prožila. Sice nevím kolik Ti je, ale důležité je, že tvé číslo žije.

badisko

plamenomet …to je velice prakticka vec … bohove to je teda otazka za 1000 kc..ale musis o ne napsat adminovi …!!

marci1

Nemusíš si přát nic a nechat se překvapit. Pro mě je nejlepší dárek ten, který překvapí. 🙂

Quimby

Knihu

Beer4Real

Zdravi, nic jineho nema cenu 😉

ke4n

mozek

Nely.P

No jak to píšeš že knih máš dost a vždy si je rozečteš a potom je necháš být tak si třeba přej e-knihu určitě užitečná věcička 🙂…
Ale otázka je kolik ti je let.