desfd

Ahoj, chtěla jsem se zeptat nezná někdo jakože nějakou fakt vtpnou komedii u které bych tzv zbořila smíchy barák?

Nemyslím tím komedii s dějem prostě bez děje jen aby to bylo moc vtipné :DD.. Něco jako film HORŠÍ NEŽ SMRT z roku 2010.. je to film o ničem,a le barák jsem málem zbořila :D.. Děkuji 🙂

Odpovědi
lukas.lukas

Doporučuji film"Drž hubu"
U toho jsem málem smíchy zbořil barák :D

chudst

Co jedna z mala povedenych parodii – na Vinnetoua: Mannitouova bota? :)

Kacullie :)*

třeba film Loudilové není špatný…

Valky

Film – Na doraz..
Nic moc jsem od toho nečekala, když to přítel donesl, ale nakonec jsem u toho brečela smíchy – chvílemi jsem nevěděla, jestli to je čistě smích.. :D:D Protože celou dobu přemýšlíte, jestli se u téhle extrémní komedie máte smát, nebo brečet a litovat toho chudáka! :D

fablen

ad Valky: naprosto souhlas, myslím, že jedna z nejlepších komedií, která mě nadchla je „Na doraz“.
Jen jsem si zase nemohla vzpomenout na název 🙂.

Pak taky ujde:
Zohan: Krycí jméno Kadeřník
Zelený sršeň