Avatar uživatele
pipi-0201

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli se můžu nechat tetovat když jsem pár týdnů po operaci a mám otevřené rány ??děkuji .:

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli se můžu nechat tetovat když jsem pár týdnů po operaci a mám otevřené rány ??děkuji .:))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BANAN93

nemusíš snad tak spěchat to tetování ti vydrží na celej život… kvůli pár týdnům bych infekci neriskoval

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nech si vytetovat sousloví: „Jsem vůl“, to má často v textech, kapela Alkehol.

Tetováním si akorát zničíš kůži, můžeš si zanést infekci a pak ti to bude hnisat a až „dospěješ“ tak ti to může začít vadit jak zdravotně tak esteticky a odstranění je bolestivé a drahé a ne úplné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Pár týdnů po operaci a máš otevřené rány a myslíš na tetování ? Měla by jsi myslet spíš na léčení. No nic je svoboda, dělej si co chceš, aby jsi nějakou radu ještě nebrala jako omezování svobody a projevu !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To se budeš nechávat tetovat na ty rány???? To snad ne.
Pak pokud jsi OK a tetování nebude přespříliš velké aby neoslabilo organismus, pak bys asi mohla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já bych to neriskovala, a hlavně si to tetování pořádně rozmysli, ono je to vážně napořád. Tak ať toho za pár let nelituješ. Já si dost dobře neumím představit, jak to tetování bude vypadat za 30 – 40 let. Kůže bude povislá, takže se změní tvar obrázku a barvy vyblednou. Taky se mi tetování líbí, ale ve stáří bych ho určitě mít nechtěla. Proto si ho kreslím henou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek